Producent elementów małej architektury

O Nas

Piękno wspólnej przestrzeni

Komserwis jako producent małej architektury od blisko 20 lat sprawia, że przestrzeń miast w Polsce i za granicą staje się po prostu piękna. W jaki sposób? Poznaj nasz sekret.

Niezależnie od tego czy projektujesz, budujesz, remontujesz lub urządzasz - w ofercie Komserwis znajdziesz produkty i rozwiązania z zakresu małej architektury, które idealnie dopełnią Twoją inwestycję.

Misją Komserwis jest budowanie piękna wspólnej przestrzeni razem z Klientami. To hasło towarzyszy nam na każdym etapie realizacji. Tworzenie pięknej przestrzeni zaczynamy w pracowni projektowej, gdzie powstaje unikatowy design naszych mebli miejskich. To on nas wyróżnia - zdaniem Klientów i ekspertów w branży!

DESIGN - piękna przestrzeń z mała architekturą Komserwis

  • Wybierz stylowe i funkcjonalne meble miejskie - oryginalne produkty Komserwis to nie tylko doskonały design. Nasze meble miejskie powstają z myślą o potrzebach inwestora oraz docelowych użytkowników m.in. mieszkańców miast. Są więc funkcjonalne i piękne.
  • Postaw na małą architekturę tworzoną w ramach spójnych kolekcji - dzięki temu dopasujesz meble do danej przestrzeni, zachowując wyjątkowy charakter miejsca. Co więcej, w przyszłości z łatwością rozbudujesz inwestycję wraz ze zmieniającymi się potrzebami użytkowników.
  • Zadbaj o każdy szczegół - a właściwie pozwól specjalistom z Komserwis, by zrobili to za Ciebie. Harmonijna współpraca biura projektowego oraz wzorcowni sprawia, że wdrażamy w życie wyłącznie produkty dopracowane do perfekcji.

TRWAŁOŚĆ - piękna przestrzeń na lata

  • Czas działa na Twoją korzyść - technologie zastosowane do produkcji mebli miejskich Komserwis zapewniają długi czas użytkowania, bez konieczności kosztownych napraw. To oszczędność czasu i pieniędzy w budżecie firm oraz gmin.
  • Płacisz za najwyższą jakość - korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, zachowując dobrą cenę i prestiż inwestycji.
  • W pakiecie otrzymujesz bezpieczeństwo - 20 lat praktyki na rynku małej architektury i setki zrealizowanych projektów to gwarancja dobrego wyboru. Również Ty zaufaj Komserwis i zyskaj pewność stabilnej inwestycji.

INNOWACJE - piękna przestrzeń rozwoju i doskonalenia

  • Uczymy się dla Ciebie - stale inwestujemy w rozwój kadry pracowniczej, procesów produkcyjnych oraz nowych technologii. Zapewniamy naszym Klientom dostęp do najnowszych osiągnięć w branży.
  • Podziel się z nami Twoją opinią - każda sugestia i uwaga dotycząca produktów czy obsługi Klienta jest dla nas ważna. Dzięki temu możemy rozwijać Komserwis i razem budować piękno wspólnej przestrzeni.
  • Twój indywidualny projekt to dla nasz wyzwanie - dzięki profesjonalnej pracowni projektowej Komserwis możemy wykonać elementy małej architektury według indywidualnego projektu naszych Klientów. Sprawdź nas.

Wybierz Komserwis - stabilnego partnera z dużym doświadczeniem. Zadzwoń już dziś i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.