Producent elementów małej architektury

FAQ

W jaki sposób mogę zapoznać się z pełną ofertą Komserwis?
Są trzy możliwości. Udostępniamy Ci naszą nową witrynę internetową, gdzie znajdziesz opisy produktów małej architektury Komserwis, zdjęcia oraz specyfikację. W zakładce "Foldery" możesz pobrać aktualne katalogi. Jeśli zależy Ci na czasie, skontaktuj się już dziś z naszym działem sprzedaży i zapytaj o ofertę małej architektury Komserwis.

 

Jak mogę otrzymać wycenę wybranych produktów małej architektury Komserwis?
Aby otrzymać wycenę wybranych produktów, przekaż swoje zapytanie ofertowe drogą e-mailową lub telefoniczną. Nasi specjaliści z działu sprzedaży przygotują indywidualną ofertę z myślą o Twoich potrzebach i wymaganiach.

 

Jakie informacje zawierać będzie oferta handlowa?
Po analizie Twoich potrzeb, specjalista z działu sprzedaży Komserwis przygotowuje ofertę zawierającą następujące informacje: ceny jednostkowe produktów, koszt transportu, warunki oferty, termin realizacji, warunki gwarancji, formę płatności. Uwaga! Każda oferta ważna jest przez jeden miesiąc od daty jej otrzymania.

 

Czy Komserwis gwarantuje transport i rozładunek produktów?
Przy każdym zleceniu gwarantujemy transport towaru. Rozładunek również jest możliwy - jest to osobny temat omawiany z Klientem w momencie ustalania warunków zlecenia. Informujemy wówczas jakie elementy Klient musi zapewnić, by rozładunek był możliwy (np. podstawienie wózka widłowego). W razie jakichkolwiek pytań dotyczących transportu i rozładunku, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

 

Czy Komserwis oferuje montaż zamówionych produktów?
Montaż naszych produktów jest niezwykle prosty i można wykonać go samodzielnie, z pomocą informacji umieszczonych w karcie produktu. Dzięki temu cena realizacji jest znacznie niższa.

 

Nie jestem pewien, które produkty pasować będą do mojej inwestycji. Czy mogę liczyć w tym względzie na doradztwo fachowców Komserwis?
Specjaliści Komserwis już od 20 lat doradzają inwestorom w kwestii doboru mebli miejskich do określonej przestrzeni. Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, by uzyskać fachową poradę popartą bogatym doświadczeniem w branży. Zachęcamy też do śledzenia bloga Komserwis, gdzie pojawiają się na bieżąco wskazówki i porady ekspertów Komserwis.

 

Jak otrzymywać na bieżąco informacje o promocjach i nowościach w Komserwis?
Najprostszym sposobem jest zapisanie się na listę odbiorców Newslettera Komserwis. Dla naszych subskrybentów przygotowaliśmy promocje, zestawienia produktów oraz ciekawostki i porady dotyczące architektury i designu. Zapisz się na Newsletter już dziś. Możesz również skontaktować się z naszym działem sprzedaży, by uzyskać aktualne informacje o ofercie i promocjach.

 

Czy składając pierwsze zamówienie, mogę liczyć na rabaty?
Każdy Klient Komserwis, który tak jak my dba o "Piękno wspólnej przestrzeni", może liczyć na atrakcyjne promocje. Nie zwlekaj, wyślij swoje zapytanie ofertowe już dziś, by otrzymać specjalnie dla Ciebie przygotowaną opcję ofertową z rabatem powitalnym.

 

Jakie gwarantują Państwo terminy realizacji i od czego zależą?
Czas realizacji zależy od rodzaju zamówienia i liczony jest od daty wpływu zaliczki tytułem pro formy. Wszystkie elementy zamówienia powstają w jednym miejscu - od projektu po wyrób produktu. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom atrakcyjne terminy realizacji.

 

Nie znalazłem w Państwa ofercie produktów, które mnie interesują. Czy istnieje możliwość zaprojektowania elementów małej architektury według indywidualnego zamówienia?
Jeśli nie znalazłeś wśród naszych produktów tego czego szukasz, skontaktuj się z działem obsługi klienta Komserwis i zapytaj o możliwość realizacji indywidualnego projektu. Uzyskasz szczegółowe informacje na temat naszej oferty. Nasi eksperci doradzą Ci jakie rozwiązania zastosować w ramach planowanej inwestycji. Zadzwoń już teraz!

 

Jaką gwarancję otrzymam na zamówione produkty?
Warunki gwarancji zależą od rodzaju zamówionych produktów. Np. na elementy stalowe, żeliwne i betonowe gwarancja wynosi 24 miesiące od daty sprzedaży. Aby uzyskać szczegółowe informacje dot. Twojego zapytania ofertowego, skontaktuj się z działem sprzedaży Komserwis.