Producent elementów małej architektury

Wyróżnienia

Dobry Wzór 2012

Do XIX edycji konkursu Dobry Wzór, ogłoszonego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, została rekomendowana kolekcja Intal zaprojektowana przez Anetę Bolisęgę.

Nominację do konkursu, uzyskują najlepiej zaprojektowane produkty i usługi. Jest to jedyny konkurs w Polsce, który profesjonalnie ocenia poziom i jakość designu produktów i usług obecnych na naszym rynku. Produkty naszej firmy przeszły pozytywnie ocenę rozwiązań wzorniczych zapewniających wysoką jakość projektową i tym samym znalazły się w gronie kilkudziesięciu najwyższej jakości wyrobów z obszarów sfery domu, sfery pracy, sfery publicznej i sfery usług, dostępnych na polskim rynku. Kolekcja mebli miejskich Intal rywalizowała w kategorii "sfera publiczna".

Więcej o produktach można dowiedzieć się klikając TUTAJ.

Dobry Wzór 2011

W wyniku monitoringu polskiego rynku, jaki w 2010 roku prowadził Instytut Wzornictwa Przemysłowego, ławka Vega, zaprojektowana przez Anetę Bolisęgę, została zakwalifikowana do Konkursu Dobry Wzór 2011 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.

W ekspertyzie wzorniczej możemy przeczytać: "Na uwagę zasługują podstawy wykonane w innowacyjnej technologii. Pionowe żłobienia, które są formalną konsekwencją odstępów pomiędzy deskami siedziska stają się charakterystycznym urozmaiceniem bryły. Jednocześnie zachowana zostaje geometryczna prostota, a żłobienia nadają spójności stylistyce całej ławki. Dobrym rozwiązaniem jest także malowanie betonu podstaw na czarno, co podnosi estetykę produktu."

Więcej o produkcie można dowiedzieć się klikając TUTAJ.

Dobry Wzór 2010

Eksperci Instytutu zarekomendowali do konkursu Dobry Wzór 2010 ławkę Lyon, zaprojektowaną przez projektanta Komserwis Anetę Bolisęgę.

W uzasadnieniu rekomendacji możemy przeczytać: "Interesujący przykład nowoczesnej w wyrazie małej architektury. Niebanalna forma, dopracowany detal. Ciekawe wzorniczo rozwiązanie podpór kształtowanych z załamywanej płaszczyzny blachy (…)".

Więcej o produkcie można dowiedzieć się klikając TUTAJ.

Plebiscyt na Produkt Roku 2010

Ławka Vega, autorstwa Pani Anety Bolisęgi, otrzymała wyróżnienie od Jury w kategorii: Mała Architektura - Ławki w Ogólnopolskim Plebiscycie Produkt Roku 2010 Parki, Ogrody, Zieleńce organizowanym przez portal ArchitekturaKrajobrazu.info.

Więcej o produkcie można dowiedzieć się klikając TUTAJ.

Konkurs na przystanek dla Warszawy

Projekt Komserwis, prowadzony przez Panią Architekt Anetę Bolisęgę został wyróżniony w Konkursie „Przystanki Komunikacji Miejskiej - Konkurs z dziedziny wzornictwa przemysłowego”. Organizatorem konkursu było Miasto Stołeczne Warszawa, w którego imieniu konkurs przygotowało i przeprowadziło Biuro Naczelnego Architekta Miasta.

Celem konkursu było znalezienie najlepszych pomysłów na unikalną formę przystanku komunikacji miejskiej w Warszawie dla lokalizacji miejskiej i osiedlowej, z zastrzeżeniem, że jego forma i rozwiązania estetyczne mają wynikać i być dostosowane do specyfiki Warszawy.

Do udziału w konkursie złożono 360 wniosków firm, zespołów architektonicznych i biur projektowych. Spośród nadesłanych zgłoszeń do kolejnego etapu zakwalifikowano 27 projektów. Jury wybrało ostatecznie pięć z nich, wśród których wyróżniono projekt Komserwis autorstwa Pani Anety Bolisęgi.

Ławka Lyon Produktem Roku 2009!

Ławka Lyon, autorstwa Pani Anety Bolisęgi, została nagrodzona tytułem Produkt Roku 2009 w plebiscycie organizowanym przez portal ArchitekturaKrajobrazu.info.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Ocena produktu była zależna między innymi od odwiedzających portal, a więc projektantów, użytkowników oraz zamawiających produkty małej architektury.

Od wielu lat staramy się projektować wyroby spełniające najwyższe standardy jakości w pełni odpowiadające potrzebom naszych Partnerów i Kontrahentów. Ławka Lyon jest tego najlepszym przykładem. To produkt nowoczesny, elegancki, wykonany z najwyższej klasy materiałów i dopracowany w każdym szczególe. Jego dynamiczna forma świetnie nadaje się do nowoczesnych przestrzeni... i nie tylko.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie jakim obdarzacie Państwo firmę Komserwis i nasze produkty.

Więcej o produkcie można dowiedzieć się klikając TUTAJ.